Royal Canin Kitten Yavru Kuru Kedi Maması 400 Gr + 400 Gr

75.00 TL
Ürün Detayları:

Ürün bilgileri güncellenmektedir.

Kediler için komple dengeli mama- Özellikle 2 .dönem yavru kediler için (12 aya kadar)

 

  1. dönem yavru kedileriçin; 4-12 aylık dönemlerinde besin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. 2. dönemdeki bu süreçte beslenmeleri, gelişmelerinin sağlıklı olması açısından oldukça önem taşımaktadır. Düzenli bir gelişim ve büyüme için uygun oranlarda kalsiyum, vitamin ve gerekli mineraller, diğer besinler gerekmektedir. Özel formülü sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirerek sağlıklı olmasının yanında doğal bir savunma sistemi yaratmasına sebep olur. İyi bir üriner sistem destekleyicisidir. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde iştah açıcı özelliğe sahip olduğundan en iştahsız yavruların bile beslenmelerini sağlamaktadır.

Royal Canin Kitten Yavru Kuru Kedi Maması 

Yavruların sindirim kapasitesi artarken, yedikleri besinleri de sindirme kapasiteleri de yavaş yavaş artış göstermektedir. Kemiklerin en son şeklini aldığı bu dönem gelişme yaşına kadar düzenli olarak devam etmektedir.

Not: Yavrularda 4. ayda kalıcı dişler çıkmaktadır. 

Royal Canin Kitten Yavru Kuru Kedi Maması

 

İçindekiler; Kurutulmuş kümes hayvanları eti, kümes hayvanları yağı, mısır unu, mısır glüteni ,mısır, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, pirinç, pancar küspesi, bitkisel lifler, mineraller, bitkisel yağ, balık yağı, yumurta tozu, maya, frukto- oligo-sakkaritler, İz elementler, L- lizin, taurin, DL-metlyonin, vitaminler.

İlaveler; (her kg için) :Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A 20100IU, Vitamin D3 710IU, E1 (Demir) 41mg, E2 (İyot) 4,1mg, E4 (bakır) 8mg, E5 (mangenez) 53mg, E6 (çinko) 159mg, E8 (selenyum) 0,07mg, Koruyucular, Antioksidantlar

 

Analitik Bileşenleri; Protein %36, Yağ %18, Kül %7,2, Diyetsel lif %2,2

Mamanın Analizi;

 

Ham protein 36,0, ham yağ 18,0, kül 7,50, ham lif 2,50, vitamin A 22.000 IU, vitamin D3 700 IU, vitamin E 600 mg, bakır 22 mg.

 

petihtiyac.com size yavru kediniz için en uygun markaya ve duruma uygun yönlendirme yaparak ihtiyacınızı doğru bir şekilde temin etmenizi sağlar. Geriye size, minik dostunuzla geçireceğiniz zamanlar kalır.

Mamanın İçeriği

Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, bitkisel proteinler, hayvansal yağlar, mısır, mısır glüten, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, bitkisel lifler, L-lizin, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, maya, soya yağı, yumurta tozu, sodyum fosfat, frukto oligosakkaritler, maya özü ( mannan oligosakkaritlerin kaynağı), taurin, DL-metiyonin, kadife çiçeği özü(lutein kaynağı), L-karnitin.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
9+5=?
Royal Canin Kitten Yavru Kuru Kedi Maması 400 Gr + 400 Gr