Paw Paw Puppy Kuzu Etli Ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 15 Kg

150.00 TL
Ürün Detayları:

Yavrular İçin İdeal

Yavru köpekler için özel olarak geliştirilen köpek maması, zengin besin içeriği sayesinde yavruların günlük ihtiyaç duydukları tüm besin değerlerini tek başına karşılamaya yeter. 15 kiloluk paketlerde satışa sunulan mama hayvan severler tarafından güvenle temin edilebilir.

 

Sindirime Dost Kullanım

Yeni gelişmekte olan sindirim sistemlerine bitkisel içeriği ile olumlu etkiler sağlayan köpek maması, bağırsak florasını koruyarak hazmı kolaylaştırır. Bu sayede yavru köpeklerin dışkılama sorunları ortadan kalkarak huzurlu bir yaşam sürmeleri sağlanabilir.

 

Zengin Besin Değeri

Günlük ihtiyaç duyulan tüm besinler Paw Paw maması ile sağlanarak, yavruların kondisyonlarının geliştirilmesi sağlanabilir. Yavru köpekler enerji ihtiyacını optimum seviyelerde karşılayarak zengin besin değerleri sayesinde keşif maceralarına özgürce devam eder.

 

 

 

Gelişimi Destekleyici İçerik

Yenilikçi yapısı ile vücut gelişimini desteklemeye yardımcı köpek maması, yavrular için ideal besin kaynağı olmaktadır. Tek başına yeterli olan köpek maması yavruların hastalıklardan korunması için özenle bakım yapar.

 

Kas Sistemini Korur

Kemik sistemi gelişen bir yavru köpek ileriki yaşlarında daha dayanıklı bir yapıya sahip olabilir. Düşme veya burkulma gibi sorunlarda hızlı bir iyileşme dönemi yaşayan yavrular düzenli mama ile beslenerek gelişimlerini korur.

 

Sağlıklı Bir Vücut

En seçici yavru köpeklerin bile seveceği lezzetlerden oluşturulan köpek maması sağlıklı cilt ve ağız için gerekli olan tüm vitamin ve mineral takviyesini sağlar. Gelişimin ilk çağlarında yavrular tüm ihtiyaçlarını tek bir mama ile karşılayabilir.

 

Teknik Özellikler

  • Ürün Miktarı 15 KG
  • Özel Irk Genel
  • Yaş Grubu Yavru
  • Aroma Kuzu
  • Irk Boyutu Genel
  • Marka PAW PAW
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
4+7=?
Paw Paw Puppy Kuzu Etli Ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 15 Kg